Språk

 

Kontaktpersoner på skolene

Alle skolene i Finnmark er invitert til å delta, men det er ennå noen skoler som ikke har bestemt seg.  Hver av deltakerskolene har en kontaktperson som har ansvar for å organisere oppleggene på skolene, og fungere som bindeledd mellom styringsgruppa og yrkesfagavdelingene. Til nå har vi registrert følgende deltakerskoler og kontaktpersoner:

 

Skole

Kontaktperson

Stilling

Mail

Mobil

Alta

Jon Vidar Bull

Studierektor yrkesfag

jon.vidar.bull@ffk.no

+4740067360

Hammerfest

Jens Olav Eskilt

Avdelingsleder YF

Jens.Olav.Eskilt@ffk.no

+4797668493

Nordkapp

Tove Hunnålvatn

Avdelingsleder YF

Tove.Hunnalvatn@ffk.no

+4791810513

Kirkenes

Beate Huru

Avdelingsleder YF

Wenche.Beate.Huru@ffk.no

+4748207913

Lakselv

Tove Amundsen

Avdelingsleder TIP

Tove.Vibeke.Amundsen@ffk.no

+4791366936

Vardø

Geir Remme

Rektor

Geir.Remme@ffk.no

+4778963805

Kautokeino

Oddbjørg Hætta Sara

     
Fant du det du lette etter?

Kontaktperson

Jon Vidar Bull
Studierektor yrkesfag
78 96 45 06
400 67 360
Jens Olav Eskilt
Avdelingsleder Tekniske fag
78 96 52 11
Tove Hunnålvatn
Avdelingsleder
78 96 50 50
918 10 513
Wenche Beate Huru
78 96 33 14
482 07 913
Geir Remme
Rektor
78 96 38 50
473 44 304